.

The Korean Way of Tea

země původu Jižní Korea


795

Chcete pomoci s objednávkou?

+420 777 052 974

The Korean Way of Tea/ the introductory guide
Korejská cesta čaje/ průvodce začátečníka
, angličtina, 123 stran

Bratr Anthony z Taizé a Hong Kyeong-hee

"Sedím v tradičním korejském domě s okny a dveřmi otevřenými vstříc rannímu slunci. Chuť prvního šálku čaje zalitého vodou, která je hluboko pod bodem varu,na právě probuzeném patře je tak intenzivní, tak nečekaně bohatá a různorodá,tak nepopsatelně křehká, že od tohoto dne má jediná otázka zní: "Kdy se budu moci vrátit a znovu ochutnat ten čaj?"

Popíjení čaje se stalo globální kratochvílí a příjemná různorodost čajů je celosvětově žádána. Bratr Anthony a Hong Kyeong-hee se v této meditativní knize dělí o své podrobné znalosti pochopení, ocenění a servírování korejského čaje. Ukazují kulturní praxi a uměleckou formu, která ve svém jádru spojuje principy klidu, vytříbenosti a jednoduchosti. The Korean Way of Tea je bohatý text doplněný o celobarevné fotografie, které zachycují krásu Korei, její architekturu, přírodu a obyvatele. Tento průvodce je vhodným doplňkem pro každého, kdo se zajímá o čaj a je výjimečným příspěvkem ke korejské kulturní tradici.

Bratr Anthony z Taizé (korejské jméno An Sonjae) se narodil v roce 1942 v Anglii. Publikoval dvacet do angličtiny přeložených titulů korejské moderní literatury.

Hong Kyeong-hee se narodil v provincii North Jeolla vroce 1957. V současnosti vyučuje Cestu čaje v tradici Hyodang na Panyaro Institute for the Way of Tea.

.

Země původu: Jižní Korea