.

Kabusé No 1 - porcovaný BIO

země původu Japonsko

48g
Nálevové sáčky 16 x 3 g
437

Chcete pomoci s objednávkou?

+420 777 052 974

Zelený čaj z jihojaponské Kagošimy
Jde o nejlepší čaj z první sklizně z období přelomu dubna a května. Plná působivá chuť, zářivě zelený nálev a svěží vůně. Trojhranná forma nálevového sáčku a velké póry v tkanině dovolují vyniknout skvělému aroma i chuti čaje.

Příprava: nálevový sáček s čajem zalijeme vodou zchlazenou na 70°C a necháme cca 50 vteřin louhovat. Stejným způsobem je možné připravit i další nálevy.

Bio čaje z Kagoshimy
Zastiňování původního čajovníku má dlouhou tradici. V jihojaponské oblasti Kagošima (se stále aktivní sopkou Sakurajima) jsou čajovníky na nejvhodnějších zahradách zastiňovány speciálními sítěmi (kabusé). Sítě propustí jen polovinu slunečních paprsků. Pěstování v polostínu se velmi blíží podmínkám, ve kterých rostl divoký čajovník. Stíněný čaj tak vyvine více účinných látek a zvláštní, velmi aromatickou vůni.
Kagošima má ty nejlepší podmínky pro organické pěstování vysoce kvalitního zeleného čaje. Zákaz používání chemických hnojiv a pesticidů spolu s kombinací vhodné oblasti pro pěstování čaje a rozvinutých technologií zaručí výtečnou kvalitu a požitek z nápoje.

 

Forma: Zelený čaj celolistový
Oblast: Japonsko
Sklizeň: Jarní sklizeň
Označení: CZ - BIO - 002
Značka: BIO
Země původu: Japonsko