.

Guyu - vůně z Taiwanu

země původu Taiwan


560

Chcete pomoci s objednávkou?

+420 777 052 974

Originální vonné tyčinky z  rodinné továrničky
Jarní síla. Expresivní, silná vůně s příjemnou, exoticku sladkostí indického santalu a tóny horkého či hořícího dřeva. Energický a povzbuzující, hodí se  po ránu a k výrazným čajům.
Hlavní složka: indický santal
穀雨 Guyu

Vonná dřeva  a tradice
Kvalitní, čistá vykuřovadla vydávají jemné, nevtíravé vůně, které se příjemně rozprostřou prostorem a navodí klidnou, meditativní, osvěžující či slavnostní atmosféru. V Asii mají dlouhou tradici, jsou uměním i delikatesou podobně jako čaj, který často doprovázejí a nádherně se s ním doplňují.
Vonná dřeva, hlavní ingredience našich vonných tyčinek pochází z různých míst Asie, vždy jsou čistě přírodní a přirozeně rostoucí. Přirozený původ je důležitý jak pro aroma, tak pro zdravé působení na tělo.
Stejně jako ve světě čaje snoubí ostrov Taiwan hloubku staré čínské kultury s japonskou precizností a čistotou. Naše vonné tyčinky jsou mistrně zpracovány v rodinné továrničce, kde se řemeslo výběru surovin, míchání a výroby dědí po třetí generaci.

Santal neboli sandal wood
Oblíbené vonné dřevo, které se používá jak samotné, tak jako základ mnoha vonných tyčinek a směsí.

Z Wikipedie:
Santalové dřevo je exotické vonné dřevo, získávané zejména ze stromu santalovníku bílého (Santalum album). Dřevo má vysoký obsah vonných silic ve formě aromatického olej. Pochází z jižní Asie, vyskytuje se v západní Indii (Indie, Pákistán, Nepál, Bangladéš Srí Lanka), roste také v Indonésii, na tichomořských ostrovech (například na Havaji a v Austrálii. Nepravý santal má červené odstíny a roste ve východní Indii (Thajsko, Malajsie, ad.). Dováží se hojně do Číny a Japonska.

 

Země původu: Taiwan