BIO Matcha čokoláda 30 g

země původu Německo

30g
169

Chcete pomoci s objednávkou?

+420 777 052 974

Oblíbená zelená matcha čokoláda v novém hávu!
obsahuje vysoký obsah kakaového másla a zeleného čaje (6,5 %) , suroviny nejvyšší kvality.
- zelený čaj z biofarmy v Kagošimě
- nerafinovaný třtinový cukr z Manduvirá Cooperative, Paraguay
- kakaové máslo (Criollo & Trinitario)
- mléko z bio farem v bavorských Alpách
 

Stejně jako její chuť je neobvyklá i její barva – zářivě zelená jako mladé čajové lístky. Bio Matcha čokoláda spojuje jemnou lahodnost čokolády s povzbuzujícím účinkem japonského čaje matcha. Najdete v ní lehkou hořkost čajových lístků, stejně jako známou sladkost bílé čokolády. Vysoký podíl zeleného čaje matcha v čokoládě osvěží a zostří koncentraci. Tato dobrota potěší nejen milovníky zeleného čaje.

Vše je Bio
Oproti běžnému čajovému nálevu spořádáme s čokoládou celý čajový list a jeho chuťový rejstřík. Všechny přísady – sladidlo, prášek a lístky zeleného čaje, kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr, sojový lecitin a vanilka – pocházejí z ekologického zemědělství a jsou certifikovány jako bio produkty.

 

 

Bio Matcha čokoláda
Objevte novou kapitolu v kategorii cukrovinek.
Matcha je tradičním čajem připravovaným při japonském čajovém obřadu. Má tmavozelenou barvu a jemně svíravou, ořechovou chuť. V moderním Japonsku je tento jemně namletý práškový čaj používán k dochucování lahůdek. Matcha obsahuje všechny důležité živiny celého čajového listu, proto jsou sladkosti s matchou tak povzbuzující, osvěžující a příjemnou pochoutkou.
Zelený čaj má díky obsahu neoxidovaných polyfenolů prokázané antibakteriální a protivirové účinky a snižuje hladinu cholesterolu. Použité „zastiňované“ čaje obsahují mnoho vitamínu A, B, C, E a P a také katechiny, karoten, aminokyseliny a nerostné látky jako draslík, fluor a zinek.
BIO kvalita -  všechny přísady sladkostí pocházejí z ekologického zemědělství.
Ať vám tedy zdravě chutná!

Více Méně

Označení: CZ - BIO - 002
Země původu: NěmeckoKeiko