.

Bio Matcha Classic Genmai čokoláda 70 g

země původu Německo

70g
243

Chcete pomoci s objednávkou?

+420 777 052 974

Křupavá verze klasické Matcha čokolády se sypanou Genmai praženou rýží, která obohacuje čokoládu svými praženými vůněmi a zároveň dodává hladké textuře čokolády příjemný, křupavý efekt.

Díky zelenému čaji z ekologické farmy KEIKO v japonské Kagošimě vyrábí Edelmond Manufactory tyto mimořádné čokoládové výtvory podle konceptu „bean to bar“ od zrnek až po hotovou tabulku, vše od začátku až do konce v rodinném podniku. Stále se používají historické stroje na čokoládu a čokoláda se konšuje po dva dny pro dosažení speciální krémovosti.

Stejně jako její chuť je neobvyklá i její barva – zářivě zelená jako mladé čajové lístky. Bio Matcha čokoláda spojuje jemnou lahodnost čokolády s povzbuzujícím účinkem japonského čaje matcha. Najdete v ní lehkou hořkost čajových lístků, stejně jako známou sladkost bílé čokolády. Vysoký podíl zeleného čaje matcha v čokoládě osvěží a zostří koncentraci. Tato dobrota potěší nejen milovníky zeleného čaje.

 

 

V čokoládě jsou použity pouze ty nejlepší, Fair Trade organické kakaové boby Grand Cru, vysoce kvalitní organický surový třtinový cukr, bio sušené plnotučné mléko a samozřejmě nejlepší zelený čaj KEIKO a pražená rýže. Tyto vynikající komponenty jsou s láskou ručně přetvořeny do čisté a poctivé čokolády. Protože méně je často více: čokoláda je bez lecitinu, lepku, cizích tuků a umělých příchutí.

Oznámení o doručení
Upozorňujeme, že vnitřek přepravních vozidel, která jsou na silnici na slunci, se může velmi zahřát. Žádáme proto o pochopení, že nepřebíráme žádnou odpovědnost za stav zboží od doby, kdy opustí náš sklad při teplotách nad 20°C.

Země výroby: Německo

Složení: Kakaová sušina minimálně 43 %: kakaové máslo, surový třtinový cukr, sušené plnotučné mléko; zelený čaj 6,5 % (matcha a Kabusecha); pražená rýže 1 %
⁎ suroviny pocházejí z ekologického zemědělství
Může obsahovat lískové ořechy a mandle. Obsahuje kofein.

Živiny na 100 g

Energie [kJ]: 2393

Energie [kcal]: 572

Tuk [g]: 42

     z toho nasycené mastné kyseliny [g]: 25

Sacharidy [g]: 48

     z toho cukr [g]: 32

Bílkoviny [g]: 7,4

Sůl [g]: 0,2

Označení: CZ - BIO - 002
Země původu: Německo