Příslušenství
Ke kvalitnímu čaji patří správný způsob přípravy a ten nám zase usnadní vhodně zvolené pomůcky. Stejně jako je bohatý a různorodý svět čaje, tak je pestrá paleta čajového příslušenství. více >
Úvod > Příslušenství> Knihy > The Korean Way of Tea
 
 

The Korean Way of Tea

země původu  Jižní Korea
 
 
Popis

The Korean Way of Tea/ the introductory guide
Korejská cesta čaje/ průvodce začátečníka
, angličtina, 123 stran

Bratr Anthony z Taizé a Hong Kyeong-hee

"Sedím v tradičním korejském domě s okny a dveřmi otevřenými vstříc rannímu slunci. Chuť prvního šálku čaje zalitého vodou, která je hluboko pod bodem varu,na právě probuzeném patře je tak intenzivní, tak nečekaně bohatá a různorodá,tak nepopsatelně křehká, že od tohoto dne má jediná otázka zní: "Kdy se budu moci vrátit a znovu ochutnat ten čaj?"

Popíjení čaje se stalo globální kratochvílí a příjemná různorodost čajů je celosvětově žádána. Bratr Anthony a Hong Kyeong-hee se v této meditativní knize dělí o své podrobné znalosti pochopení, ocenění a servírování korejského čaje. Ukazují kulturní praxi a uměleckou formu, která ve svém jádru spojuje principy klidu, vytříbenosti a jednoduchosti. The Korean Way of Tea je bohatý text doplněný o celobarevné fotografie, které zachycují krásu Korei, její architekturu, přírodu a obyvatele. Tento průvodce je vhodným doplňkem pro každého, kdo se zajímá o čaj a je výjimečným příspěvkem ke korejské kulturní tradici.

Bratr Anthony z Taizé (korejské jméno An Sonjae) se narodil v roce 1942 v Anglii. Publikoval dvacet do angličtiny přeložených titulů korejské moderní literatury.

Hong Kyeong-hee se narodil v provincii North Jeolla vroce 1957. V současnosti vyučuje Cestu čaje v tradici Hyodang na Panyaro Institute for the Way of Tea.

.

Příběh

Země původu: Jižní Korea


  • Cena: 531 Kč
    ks
Chcete pomoci s objednávkou? +420 777 052 974
 

Doporučujeme
 
 
 
 


O nás

Pod hlavičkou Darjeeling.cz dovážíme čaje a čajové příslušenství od roku 2003. Od roku 2014 jsme změnili název na Klasek Tea. Čaj je pro nás nejen obchod, ale zejména důležitý fenomén a neutuchající záliba.
Kontakt
Daniel Klásek
Klasek Tea
Přístavní 39
1710 00 Praha 7
e-mail: info@darjeeling.cz
tel.: +420 777 052 974
VELKOOBCHOD
Co získáte: výhodnou cenovou nabídku | systém slev při nákupu přes internet | rychlé přihlášení | jednoduchý a rychlý nákup | individuální přístup | podporu prodeje našeho zboží
Zaregistrujte se do obchodní sekce
ochutnávky čajů a sladkostí | řízené ochutnávky čerstvých sběrů | zaškolení personálu | přednášky o pěstování a výrobě čaje
Napište nám
HOTLINE: +420 777 052 974