.

BIO Matcha čokoláda 4,5 g

země původu Německo


19

Karton 160 x 4,5 g
2 860

Chcete pomoci s objednávkou?

+420 777 052 974

Oblíbená zelená matcha čokoláda v novém hávu!
obsahuje vysoký obsah kakaového másla a zeleného čaje (6,5 %) , suroviny nejvyšší kvality.
- zelený čaj z biofarmy v Kagošimě
- nerafinovaný třtinový cukr z Manduvirá Cooperative, Paraguay
- kakaové máslo (Criollo & Trinitario)
- mléko z bio farem v bavorských Alpách
 

Stejně jako její chuť je neobvyklá i její barva – zářivě zelená jako mladé čajové lístky. Bio Matcha čokoláda spojuje jemnou lahodnost čokolády s povzbuzujícím účinkem japonského čaje matcha. Najdete v ní lehkou hořkost čajových lístků, stejně jako známou sladkost bílé čokolády. Sladkohořká chuť naplní ústa, ještě než částečky čajových lístků rozvinou svůj povzbuzující účinek.

Vše je Bio
Oproti běžnému čajovému nálevu spořádáme s čokoládou celý čajový list a jeho chuťový rejstřík. Všechny přísady – sladidlo, prášek a lístky zeleného čaje, kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr, sojový lecitin a vanilka – pocházejí z ekologického zemědělství a jsou certifikovány jako bio produkty.

 

 


 

Zelený čaj na mlsání
Matcha je tradičním čajem připravovaným při japonském čajovém obřadu. Má tmavozelenou barvu a jemně svíravou, ořechovou chuť. V moderním Japonsku je tento jemně namletý práškový čaj používán k dochucování lahůdek. Matcha obsahuje všechny důležité živiny celého čajového listu, proto jsou sladkosti s matchou tak povzbuzující, osvěžující a příjemnou pochoutkou.
Zelený čaj má díky obsahu neoxidovaných polyfenolů prokázané antibakteriální a protivirové účinky a snižuje hladinu cholesterolu. Použité „zastiňované“ čaje obsahují mnoho vitamínu A, B, C, E a P a také katechiny, karoten, aminokyseliny a nerostné látky jako draslík, fluor a zinek.
BIO kvalita -  všechny přísady sladkostí pocházejí z ekologického zemědělství.
Ať vám tedy zdravě chutná!

Více Méně

Označení: CZ - BIO - 002
Země původu: NěmeckoKeiko