Matcha džem

země původu Česko

205g
159

Chcete pomoci s objednávkou?

+420 777 052 974

Lahodný džem z bio angreštu s přidáním našeho zeleného práškového čaje matcha v bio kvalitě. Ručně vyrobeno, bez konzervantů a barviv.
Složení: angrešt 65 %, cukr 32 %, matcha 0,02 g, čerstvě vylisovaná citronová šťáva, přírodní pektin

Více se dočtete v Příběhu.
 

Angreštový matcha džem vyrábí paní Hana Šindlerová, která založila první Marmeládovnu v Praze. Celý výrobní proces je poctivá ruční práce a to i včetně vlastnoručního popisu na skleničce. Ovoce nakupuje pouze od prověřených pěstitelů z ČR. MAngrešt v BIO kvalitě pochází z farmy manželů Weberových. Jejich ovocné sady jsou řádně kontrolované organizací KEZ a BIOKONT, tzn. že veškeré ovoce je naprosto přírodní a bez jakéhokoli chemického ošetření.
Ovoce pro svoje džemy paní Šindlerová nechává ručně česat a je zpracováno v den sběru. Nemůže si dovolit sebemenší vadu, jelikož při výrobě absolutně eliminuje jakékoli syntetická aditiva, konzervanty či barviva.
Ve skleničce je pouze ovoce, více jak 60 %, cukr a čerstvě vylisovaná citronová šťáva. Pokud si druh ovoce žádá, je přidán citrusový pektin. Vše se vaří v malých dávkách, ale o to s větší vervou a láskou. Paní Šindlerová věří, že pozitivní energii, která v Marmeládovně panuje, vnáší i do svých produktů.


 

Více Méně

Země původu: ČeskoSladkosti